0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
AS Rose centrum Schick pronajato na jeden rok
03 Sep

AS Rose centrum Schick pronajato na jeden rok

Schick, 23, se připojil k AS Rose v roce 2017 jako náhrada za Dzeko. Jako mladý teenager má Schick v budoucnu velký potenciál. Existuje také mnoho fanoušků, kteří jsou ochotni nosit Fotbalové Dresy, aby ho podporovali. Podle oficiálně oznámeného AS Rose se týmové centrum Patrik Schick připojilo k půjčce RasenBallsport Leipzig e. V. Bundesligy na roční pronájem.

Oficiální web AS Rose podrobně popisuje podrobnosti účasti Schicka v RasenBallsport Leipzig e. V. Současně AS Rose oficiálně rozloučila se Schickem: „Ani letos Schick nemůže pokračovat v nošení Dres AS Řím. Doufám, že Schick bude mít štěstí v budoucnu Bundesligy.“ Možná pro Schicka je tato sezóna další příležitostí, jak se dokázat, a RasenBallsport Leipzig e. V. V této sezoně je také Liga mistrů, která čelí víceřádkovým operacím, Schick přirozeně může získat více herních příležitostí a větší jeviště, aby mohl hrát svou vlastní hodnotu.

Pokud v původním klubu neexistuje lepší příležitost k rozvoji, může nový tým získat lepší hodnotu. To nám neunikne příležitost.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty
Copyright © 2020 xxlobchod.co.ltd ,All Right Reserved.