0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Anglie doma porazila Andorru 4: 0
07 Sep

V dnešním Světovém předkole hrálo anglické mužstvo proti Andoře. V prvních čtyřech kolech vedla Anglie skupinu s úplným vítězstvím. V tomto kole Anglie drtila soupeře silou a porazila Andorru 4: 0. Fanoušci, kteří získali Fotbalové Dresy Anglie, jásali jednomyslně.

Po startu útočily obě strany konzervativněji. V 18. minutě Lingard přestřelil síť, což Anglii dobře svědčí. Anglie v prvním poločase vedla 1: 0. Po začátku druhého poločasu začala Anglie urputně útočit. V 72. minutě Kane penaltu prodloužil na 2: 0. Brzy vypukli hráči Anglie a Lingard znovu dvakrát skóroval. Fanoušci v Dres Anglie na kurtu jásali a tleskali Lingardovi. V 85. minutě měl Bukayo Saka hlavičkou k zpečetění vítězství.

Na konci hry Anglie doma porazila Andorru 4: 0. Skupinu nadále vede 5 po sobě jdoucích výher v anglickém předkole.