0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Kdo je hvězdou číslo 1 v La Lize? Benzema a Modrić
12 Oct

Kdo je hvězdou číslo 1 v La Lize? Benzema a Modrić

Poté, co Messi a Ronaldo jeden po druhém opouštěli La Ligu, začala také první hvězda La Ligy vybírat další. To je také starostí pro fanoušky, kteří vlastní Fotbalové Dresy La Ligy. Kdo je v této fázi nejvíce prosperující a reprezentativní hvězdou La Ligy? Když se podíváte na data, centrum Realu Madrid Benzema může být zařazeno na první místo, 10 her v této sezóně, 10 gólů a 7 asistencí, datová vlna, to je dost na to, aby ukázal, že Benzema je způsobilý být první hvězdou La Ligy.

V La Lize je samozřejmě další kandidát na první hvězdu. To je velmi prestižní Modrić. Modrićova driblingová kontrola ve středu pole, organizace a plánování a běžecké schopnosti jsou stále nejlepšími hráči fotbalu. Jako jediný hráč La Ligy získal Zlatý glóbus, Modrićovu kumulativní pověst, byl na prvním místě v La Lize. Nese tedy Modrić v Dres Argentina tíhu této první hvězdy?

Nejoblíbenějším „prvním bratrem“ v La Lize je Benzema a „prvním bratrem“ s nejvyšším osobním úspěchem je Modrić. Kdo je tedy první hvězdou La Ligy, počkejte a uvidíte.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty
Copyright © 2022 xxlobchod.co.ltd ,All Right Reserved.