0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Manchester United 7 je prokletí
05 Mar

Manchester United 7 je prokletí

Poté, co se Manchester United i nadále nacházel v útlumu, po tom, co Sochaux nastoupil do úřadu, hráči, kteří se nacházeli ve špatném stavu, postupně získali svůj status, zejména Pogba a Rashford. Všichni používali Fotbalové Dresy ve hře. Stali se "zlatým partnerem" pod Sochauxem a byly největším zdrojem útoku Manchesteru United. Nyní Lukaku také vstřelil po sobě jdoucí cíle a stát se pomalu vrací.

Ale proč Sanchez nemůže najít stát těsně pod Mourinho nebo Sochaux? Je zřejmé, že Sanchez by měl být schopen získat spoustu bodovacích příležitostí. Je to všechno kouzlo Dres Manchester United Červeného ďábla č. 7? Od odchodu Ronalda každý hráč na Manchester United 7 zaznamenal výrazný pokles atletiky. Valencia, Di María, Depay ... Tito hráči byli ztraceni, když měli na sobě Manchester United 7 a jejich stav byl zpět po startu Manchester United 7.

Manchesterská č. 7 nese příliš velkou odpovědnost. Dnes, Sanchezův věk a fyzická síla opravdu nemohou držet krok s rytmem. Sanchez je však stále stejně zasvěcen.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty
Copyright © 2019 xxlobchod.co.ltd ,All Right Reserved.