0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Manchester United vyhodí Solskjaera
26 Oct

Manchester United vyhodí Solskjaera

Poté, co Manchester United prohrál s Liverpoolem s bilancí 0:5, je status trenéra Manchesteru United Solskjaera v ohrožení. Dokáže efektivně využít skutečnou sílu každého hráče v Fotbalové Dresy? Manchester United zvažuje odvolání Solskjaera a postupně se rýsuje kandidátní listina na Solskjaerova nástupce. Mezi nimi je jedním z kandidátů i Conte, který sám vyjádřil ochotu převzít Manchester United a může tým okamžitě vrátit na správnou cestu.

Conte není v Premier League žádným neznámým. V minulosti trénoval Chelsea. Za dvě sezony měla jeho Chelsea průměr 2,12 bodu na zápas. I to ukazuje, že Conte má v koučování ještě hodně zkušeností a síly. Conte také prohlásil, že je ochoten trénovat Manchester United, aby se hráči v Dres Manchester United mohli vrátit do formy, plně využít existující zdroje v týmu a nechat tým předvést vynikající výkon.

Samozřejmě, bez ohledu na to, kdo se nakonec stal trenérem Manchesteru United, fanoušci se stále nejvíce obávají, zda dokáže vyvést Manchester United ze svízelné situace.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty
Copyright © 2022 xxlobchod.co.ltd ,All Right Reserved.