0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Střelba síly Manchesteru začala klesat
27 Dec

Střelba síly Manchesteru začala klesat

Manchester City byl vždycky oblíbený v lize Premier League. Jako obranný šampion a silný tým v Premier League, byl Manchester City umístěn na pozici šampionátu v počátečních dnech. Nicméně, v posledních hrách, Manchester City je celková porážka, Manchester City celková síla klesla. Mnozí fanoušci s Fotbalové Dresy Manchester City se obávají, zda bude pokračovat pokles v Manchesteru.

Na začátku sezóny hráli mladí střelci v Manchester City dobře a jejich silná schopnost bodování způsobila, že Manchester City nejen obsadil první místo v lize, ale i mnoho lidí ho považovalo za obranu titulu Premier League. A tento měsíc nedávný útočný výkon Manchester City klesl, Liverpool 4-0 pokračoval nahoru na seznamu, Tottenham Hotspur 5-0 silně ponáhl na druhou, překvapivě Manchester City nedokázal držet krok s silným tempem cílů. Fanoušci je mohou fandit kupováním Dres Manchester City. Klesá z horní části seznamu na třetí. S vrcholem Liverpoolu je 7-bodová mezera. Obtížnost ovlivnění šampionátu se zvýšila.

Manchester City potřebuje najít útočný rytmus v předsezóně, aby získal šanci získat titul Premier League. Přeji jim hodně štěstí.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty
Copyright © 2019 xxlobchod.co.ltd ,All Right Reserved.