0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Tottenham Hotspur 1-3 prohrál s Arsenalem
28 Sep

Šesté kolo Premier League zahájilo derby North London, Tottenham Hotspur vyzval Arsenal. Hráči v dresech všichni nosili Fotbalové Dresy, aby přivítali příchod hry. Od začátku do konce hry lze výkon hráčů týmu Tottenham Hotspur popsat jako těžko popsatelný. Nakonec podlehli Arsenalu 1-3.

V první půli statečně útočil Arsenal, který vedl ve výhodě 3: 0. Ve druhém poločase Kane promarnil příležitost, Xhaka omylem spadl na zem se zraněním + zraněním, Tottenham Hotspur využil chaosu k útoku, Kane v Dres Tottenham Hotspur stále příležitost promarnil, toto kolo stále nedostalo gól. V 79. minutě Sun Xingmin vstřelil gól na záchranu tváře. V celé hře byla míra držení Arsenalu pouze 46,8%, což nebylo tak dobré jako Tottenham Hotspur, ale Arsenal vstřelil 7 branek ve 12 střelách a Tottenham Hotspur vstřelil 4 góly z 10 střel.

Tottenham Hotspur nakonec podlehl 1-3 Arsenalu. V této hře Kane vykazoval útlum, který může přímo souviset s jeho touhou po přestupu.