0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Tottenham Hotspur bojuje ve skupině
01 Dec

Tottenham Hotspur bojuje ve skupině

Barcelona v současné době vede skupinové fázi s 13 body. Tottenham Hotspur a Inter Milán se bude soutěžit o další kvalifikační doprava a Tottenham Hotspur budou moci postupovat tímto La Liga obra tak dlouho, dokud poslední kolo porazí Barcelona. Tisíce fanoušků bude sledovat hra v Fotbalové Dresy.

Tottenham Hotspur, skupiny Ligy mistrů, se spoléhal na branku Eriksen je porazit Itálii A-League tým Inter Milán 1-0 doma. V současné době dává sedm bodů s Interem Milán v pořadí, ale s navzájem rekord v Inter Milán výše, dočasně pobyt na druhém místě. v posledním kole Tottenham Hotspur život a na smrt boj s Barcelonou, bude Tottenham Hotspur moci soutěžit s Barcelonou v posledním kole se stejným skóre jako Inter Milán. Mnoho fanoušků na sobě Dres Tottenham Hotspur se těšit na jejich hra. v posledních 11 let historie, žádný britský tým vyhrál tento stadion, Liverpool je poslední tým oznámit dobrou zprávu v Camp Nou.

Tottenham Hotspur není snadné vyhrát proti Barceloně jako celek. Nicméně, Tottenham Hotspur trenér Pochettino věří, že všechno je možné, a není tam žádný absolutní věc na světě. Zde Přeji jim hodně štěstí.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty
Copyright © 2019 xxlobchod.co.ltd ,All Right Reserved.