0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Tým Bayern München se kvalifikuje jako kvalifikační tým
29 Nov

Tým Bayern München se kvalifikuje jako kvalifikační tým

Páté kolo turnaje ve skupině UEFA Champions League začalo 27. ledna. V Allianz Aréně v Mnichově hrála Bundesliga Bayern München proti S.L. Benfica a Bayern München ze skupiny E porazili S.L. Benfica 5: 1 doma. Mnozí fanoušci s Fotbalové Dresy na scéně jsou hrdí a hrdí na ně.

Bayern München vždy ovládal celou hru. Po otevření se ve 13. minutě ujal veterán Robben. 1-0, 30. minuta, skóroval dvakrát, Robben vystřelil do sítě a pak do dalšího města. 2-0. Za 6 minut Lewandowski zlomil dveře. Bayern München vedl vedení 3: 0 do přestávky. Snadná boční bitva, S.L. Benfica si stačil Gerd Müller. Bayern München však paniku nezůstal, ale stále dominoval. V 71. minutě, Lewandowski, který měl na Dres FC Bayern Mnichov, míč do sítě, 4-1! V 76. minutě pomáhal Alaba Ribéry s pravým nohama z dálného rohu a zamířil skóre 5: 1.

V pátém kole Ligy mistrů Bayern München dosáhl 13 bodů se 4 vítězstvími a 1 remíza, vedoucí týmem Ajaxu Amsterdam o 2 body, který se umístil nejprve ve skupině a kvalifikoval se předem. Blahopřeji jim.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty
Copyright © 2019 xxlobchod.co.ltd ,All Right Reserved.