0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Tým Bayern München se kvalifikuje jako kvalifikační tým
29 Nov

Páté kolo turnaje ve skupině UEFA Champions League začalo 27. ledna. V Allianz Aréně v Mnichově hrála Bundesliga Bayern München proti S.L. Benfica a Bayern München ze skupiny E porazili S.L. Benfica 5: 1 doma. Mnozí fanoušci s Fotbalové Dresy na scéně jsou hrdí a hrdí na ně.

Bayern München vždy ovládal celou hru. Po otevření se ve 13. minutě ujal veterán Robben. 1-0, 30. minuta, skóroval dvakrát, Robben vystřelil do sítě a pak do dalšího města. 2-0. Za 6 minut Lewandowski zlomil dveře. Bayern München vedl vedení 3: 0 do přestávky. Snadná boční bitva, S.L. Benfica si stačil Gerd Müller. Bayern München však paniku nezůstal, ale stále dominoval. V 71. minutě, Lewandowski, který měl na Dres FC Bayern Mnichov, míč do sítě, 4-1! V 76. minutě pomáhal Alaba Ribéry s pravým nohama z dálného rohu a zamířil skóre 5: 1.

V pátém kole Ligy mistrů Bayern München dosáhl 13 bodů se 4 vítězstvími a 1 remíza, vedoucí týmem Ajaxu Amsterdam o 2 body, který se umístil nejprve ve skupině a kvalifikoval se předem. Blahopřeji jim.