0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Xavier přebírá kritiku Barcelony
09 Nov

Xavier přebírá kritiku Barcelony

Xavier je jednou z nejlepších španělských superhvězd světového fotbalu. Jako hráč oblékal Fotbalové Dresy Barcelony a hrál za něj více než deset let. Poté, co Barcelona vyhodila Koemana, Barcelona kontaktovala Xaviera. Tentokrát se Xavier vrací jako hlavní trenér Barcelony.

O dnešním Xavierovi se dá říci, že si odnesl barcelonský průšvih. Bude čelit třem velkým potížím. Prvním je problém s financováním. Kvůli finanční krizi musí Barcelona opustit fanoušky milovaného Messiho. Barcelona nyní nemá pro tým žádné prostředky. Celková sestava byla vylepšena. Druhým je, že Xavier neměl zkušenosti s trénováním v pěti hlavních ligách. Musí projít neustálým průzkumem a pečlivě studovat přednosti každého hráče v Dres FC Barcelona. Třetí jsou hlavní hráči Dembele a Fatiho zranění není optimistické. Nemohou pomoci Barceloně získat efektivní skóre v krátkodobém horizontu.

To budou pro Xaviera nejtěžší úkoly převzít Barcelonu. Stále doufáme, že Barcelona může pod jeho vedením získat zpět slávu a přeji mu hodně štěstí.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty
Copyright © 2022 xxlobchod.co.ltd ,All Right Reserved.