0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Ronaldo je zklamaný z Manchesteru United
23 Nov

Ronaldo je zklamaný z Manchesteru United

Po bitvě Manchesteru United proti Watfordu Manchester United naprosto zklamal fanoušky v Fotbalové Dresy. Manchester United, jako druhé místo v Premier League v minulé sezóně, letošní Manchester United byl poražen v řadě a fouká proti Watfordu. Po závěrečném hvizdu jsme viděli, jak Ronaldo míří přímo na hráčský kanál, aniž by se ohlédl. Myslím, že Ronaldo se v tuto chvíli cítí velmi nepohodlně, protože také není schopen změnit současný stav dekadence Manchesteru United.

Pokud tým nebyl schopen změnit status quo, pak musí existovat někdo, kdo převezme odpovědnost. To je jejich trenér Solskjær, jako legendární hráč Manchesteru United je poprvé jako hlavní trenér evidentně nezkušený. Kromě nedostatku zkušeností trenéra. Tréninkové prostory Manchesteru United navíc už nejsou na světové úrovni. Náš oficiální obchod prodává Dres Manchester United, vítejte na konzultaci.

Přestože odvolání Solskjæra Manchesterem United může potkat srdce lidí, Solskjær není pro Manchester United tím hlavním problémem. Víte, jestli se Manchester United dokáže dostat ze svízelné situace?

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty
Copyright © 2022 xxlobchod.co.ltd ,All Right Reserved.