0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Ronaldo doufá, že se vrátí do Realu Madrid
16 Mar

Ronaldo doufá, že se vrátí do Realu Madrid

V Realu Madrid má Ronaldo skvělý rekord. Je idolem s největším počtem gólů v historii Realu Madrid. Je také idolem v srdcích bezpočtu fanoušků Realu Madrid. Jeho Fotbalové Dresy číslo 7 také nese nespočet slavné historie Realu Madrid. Ačkoli se nyní připojil k Juventusu, stále se na jeho návrat těší mnoho fanoušků. Nedávno zprávy poukázaly na to, že Ronaldo se chce vrátit do Realu Madrid.

Protože Juventus nemohl dosáhnout více výsledků v Lize mistrů, dal Ronaldo také nápad opustit tým. Ronaldův tým už několik měsíců mluví o svém návratu do Realu Madrid. Ronaldo věnuje pozornost současné situaci Realu Madrid a zná situaci týmu Real Madrid velmi dobře. Návrat do Realu Madrid mu může umožnit znovu získat motivaci a znovu si obléknout Dres Real Madrid. Protože aktuální sestava Realu Madrid je nejen mladá, ale také plná potenciálu.

Fanouškům Realu Madrid také chybí Ronaldo a jeho návrat do Realu Madrid může znovu získat důvěru v jeho bývalé spoluhráče. Možnost návratu Ronalda do Realu Madrid stále existuje, těšíme se na to společně.

Můžete se zajímat o níže uvedené produkty
Copyright © 2021 xxlobchod.co.ltd ,All Right Reserved.