0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Schick pomohl týmu vyhrát
15 Jun

Včera ve skupině D mistrovství Evropy ve fotbale vyzvala Ceska-Republika skotlanti. Hráči z obou stran měli na sobě Fotbalové Dresy, aby hráli ze všech sil. Nakonec Ceska-Republika se dvěma nádhernými góly Schicka po 11 letech opět porazil skotlanti. Tento hráč, kterého zná jen několik fanoušků Ceska-Republika, zářil v evropském poháru a tato bitva z něj udělala známého hráče ze všech oblastí života.

Jako domácí tým skupinové fáze skotlanti, i když po startu aktivně zaútočili, brankář Ceska-Republika cíl nezmeškal. Před poločasem Schick v EURO 2020 Ceska-Republika prolomil patovou situaci a Ceska-Republika vedl 1: 0. Pouze 6 minut do druhého poločasu Schick prodloužil výhodu skóre pro tsekki. V následující době se obě strany nepodařilo změnit a skóre bylo uzamčeno na 2-0.

Tým Ceska-Republika po 11 letech opět porazil skotlanti. Jak důležitá je tato bitva pro Ceska-Republika, dala jim důvěru v další hru.